Paslaugų teikimo ir apmokėjimo taisyklės

  1. Jeigu perkant daugiau kaip 1 masažą, paslaugos registruojamos tik po apmokėjimo per elektroninę sistemą, banko pavedimu gavimo ar atsiskaitymo mūsų salone.
  2. Kai mes gaunam apmokėjimą už paslaugas,  klientas registruoją procedūros laiką mūsų salone.
  3. Po apmokėjimo klientui yra priskiriamas laikas. Klientas prieš vizitą gauna priminimą Sms ar elektroniniu paštu apie jam numatytą datą ir laiką.
  4. Siekiant užtikrinti paslaugų kokybę, klientams, kurie į masažą be išankstinio informavimo vėluoja 20 minučių, masažas neatliekamas.
  5. Klientas apie savo neatvykimą telefonu, trumpąja žinute  ar elektroniniu paštu privalo pranešti likus ne mažiau 24 valandoms iki jam numatyto masažo suteikimo laiko.
  6. Jei klientas apie neatvykimą neinformuoja mūsų darbuotojų taip, kaip nustatyta paslaugų teikimo taisyklėse, masažas laikomas atliktas, pinigai išskaičiuojami kaip už atliktą procedūrą.
  7. Nupirktas masažus internetu privaloma atlikti per 6 mėn. nuo įsigijimo datos.
  8. Atvykus į masažą,  būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, paslaugos nebus atliekamos.
  9. Atlikdami apmokėjimą teisingai nurodykite savo kontaktinį telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, jog gautumėte priminimą apie vizitą pas mus.

Mūsų privatumo politika – peržiūrėti.