MEDMASTERS REGISTRATŪRA

Mielieji pacientai! Informuojame Jus, kad mūsų klinikoje yra didelis užimtumas: dėl didelio pacientų srauto susidaro ilgos eilės. Medmasters klinikos specialistai dėkoja Jums už pasitikėjimą mūsų darbams ir aukštą įvertinimą. Informuojame, kad prieš registruojant į vizitą, turite būtinai įsigyti gydymo paslaugos čekį, kurio galiojimo laikas yra 12-ą mėnesių. Prašome Jus, prieš perkant gydymo paslaugos čekį, peržiūrėti neužimtas vietas registracijos kalendoriuje klinikos sistemoje. Iš anksto neužsiregistravę pacientai eilėje turi laukti 3–6 mėnesius. Deja, bet mūsų paslaugos nesuteikia galimybės susigrąžinti pinigų. Paslaugos atlieka silpnaregis specialistas, nuo gimimo turintis regos negalią. Sekite užimtumo kalendorių. Būkite supratingi ir laukite savo vizito paskyrimo !!! Nuoširdžiai dėkojame už supratingumą !!!

INFORMACIJA PACIENTAMS

Dirbame pagal išankstinę pacientų registraciją.

Informuojame, kad prieš registruojant į vizitą, turite būtinai įsigyti gydymo paslaugos čekį pas mus arba pas mūsų partnerius. Čekio galiojimo laikas yra 12-ą mėnesių. Prašome Jus, prieš perkant gydymo paslaugos čekį, peržiūrėti neužimtas vietas registracijos kalendoriuje klinikos sistemoje.
Tel. registracija +37060248532
https://medmastersklinika.lt/registratura/

Iš anksto neužsiregistravę pacientai eilėje turi laukti 3–6 mėnesius. Vardinį dovanų kuponą procedūroms negalima naudoti kitiems asmenims. Klientai, kurie naudojasi kito asmens kuponu turės apmokėti 20 eur sąskaitą už procedūrą. Deja, bet mūsų paslaugos nesuteikia galimybės susigrąžinti pinigų. Pacientas turi pasirinkti masažo tipą iš katalogo.

GYDYMO ČEKIO NAUDOJIMO SĄLYGOS

  • Gydymo čekis galioja 12 mėn.
  • Gydymo čekis skirtas 1 pacientui.
  • Gydymo čekį negalima perduoti kitam asmeniui.
  • Gydymo čekis galioja nuo – iki nurodytos datos (per nurodytą laikotarpį čekį tūrite panaudoti). Norint pratęsti čekio galiojimo laiką, reikės sumokėti už kiekvieną pratęstą vizitą 10 euro.
  • Gydymo čekį tūrite pateikti specialistui. Be čekio paslauga neatliekama ir bus laikoma pasinaudota.

Pacientas turi pasirinkti masažo tipą iš katalogo.
Kalendoriuje pacientas turi pasirinkti laisvą datą ir laiką. Reikia užpildyti visus reikalingus laukus ir paspausti „registruotis“. Jūs turite gauti laišką, kad registracija yra sėkminga.
Būtina pateikti kupono numerį telefoninės rezervacijos metu. Atvykus į kliniką būtina pateikti atspausdintą kuponą mūsų klinikos specialistui.
Vėluojant daugiau kaip 15 minučių arba neatvykus į procedūrą (iš anksto, bet ne vėliau kaip prieš 8 valandas) nepranešus klinikos specialistui, skaitoma, jog kuponas buvo panaudotas ir pinigai nebus grąžinami.

Užpildę formą žemiau galite atšaukti savo vizitą. Įveskite registracijos el. paštą bei registracijos patvirtinimo ID. Vizitą galite atšaukti likus daugiau nei 72 val. iki numatyto vizito.

2024-05 laisvų vietų: 1
2024-06 laisvų vietų: 2
2024-07 laisvų vietų: 45
2024-08 laisvų vietų: 54
2024-09 laisvų vietų: 47
2024-10 laisvų vietų: 97
2024-11 laisvų vietų: 110
2024-12 laisvų vietų: 104