MEDMASTERS REGISTRATŪRA

Mielieji pacientai! Informuojame Jus, kad mūsų klinikoje yra didelis užimtumas: dėl didelio pacientų srauto susidaro ilgos eilės. Medmasters klinikos specialistai dėkoja Jums už pasitikėjimą mūsų darbams ir aukštą įvertinimą. Informuojame, kad prieš registruojant į vizitą, turite būtinai įsigyti gydymo paslaugos čekį, kurio galiojimo laikas yra 12-ą mėnesių. Prašome Jus, prieš perkant gydymo paslaugos čekį, peržiūrėti neužimtas vietas registracijos kalendoriuje klinikos sistemoje. Iš anksto neužsiregistravę pacientai eilėje turi laukti 3–6 mėnesius. Deja, bet mūsų paslaugos nesuteikia galimybės susigrąžinti pinigų. Paslaugos atlieka silpnaregis specialistas, nuo gimimo turintis regos negalią. Sekite užimtumo kalendorių. Būkite supratingi ir laukite savo vizito paskyrimo !!! Nuoširdžiai dėkojame už supratingumą !!!

Gydymo paslaugų kuponas galioja 12 mėn.

Prieš registruojantis vizitui turite įsigyti paslaugą pas mus arba pas mūsų partnerius.

Rezervuojant procedūros laiką būtina pateikti kupono numerį telefoninės rezervacijos metu. Atvykus į kliniką būtina pateikti atspausdintą kuponą mūsų klinikos specialistui.

Vėluojant daugiau kaip 15 minučių arba neatvykus į procedūrą (iš anksto, bet ne vėliau kaip prieš 8 valandas) nepranešus klinikos specialistui, skaitoma, jog kuponas buvo panaudotas ir pinigai nebus grąžinami. Negalėdami atvykti, turite galimybę perduoti kuponą savo pažįstamiems, giminaičiams, draugams.

Pacientas turi pasirinkti masažo tipą iš katalogo.

Kalendoriuje pacientas turi pasirinkti laisvą datą ir laiką. Reikia užpildyti visus reikalingus laukus ir paspausti „registruotis“. Jūs turite gauti laišką, kad registracija yra sėkminga.

Užpildę formą žemiau galite atšaukti savo vizitą. Įveskite registracijos el. paštą bei registracijos patvirtinimo ID.